medikritik.com
Haberler

Düzce’de Bir Baba Koronavirüs Şüphesiyle Hastaneye Sevk Edilen Kızını Kaçırdı

Düzce’de beş yaşındaki kızının koronavirüs şüphesiyle gözetim altına alınacağını öğrenen baba, kızını hastaneden kaçırdı.

Düzce'de Bir Baba Koronavirüs Şüphesiyle Hastaneye Sevk Edilen Kızını Kaçırdı
DHA‘nın verdiği bilgiye göre 12 gün önce Almanya’dan Düzce’nin Gölyaka ilçesine gelen ailenin beş yaşındaki kızları Ş.F.’de gece saatlerinde yüksek ateş ve boğaz ağrısı gibi semptomlar görülmeye başlandı. Babası Ü.F. tarafından Gölyaka Entegre Hastanesi’nin acil servisine götürülen kız çocuğu buradaki ilk müdahalenin ardından Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi.Buradaki ilk tetkiklerin ardından Ş.F.’nin koronavirüs şüphesiyle Atatürk Devlet Hastanesi’ne gönderilmesine karar verildi. Durumu öğrenen baba ise kızını hastaneden kaçırdı.

‘Panikle yaptım’ dedi serbest kaldı

‘Panikle yaptım’ dedi serbest kaldı
Hastane yetkililerinin polise haber vermesi üzerine ekipler baba-kızın bulunduğu otomobili Yığılıca sapağı mevkiinde durdurdu.Ş.F., ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürülerek gözetim altına alındı. Emniyette ifade veren baba ise ‘panikle böyle bir şey yaptığını’ söyledi. Baba, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İlgili Haberler

Yorum Yap